Adobe Reader PDF X 10.1.0 PL
 
Licencja:
Freeware
Producent:
Adobe Systems
System operacyjny:
Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7
Liczba pobrań:
1942
Rozmiar:
37.66 MB
Opis programu
Format plików PDF jest obecnie bardzo często wykorzystywany. Do jego otwierania przeznaczony jest program Adobe Reader download, który jest też najpopularniejszy i gwarantuje naprawdę bardzo dobre funkcje. Dlatego też warto pomyśleć o tym, aby zawsze mieć go pod ręką, gdy konieczne będzie otworzenie czegoś w PDF-ie.

Adobe Reader jest programem bardzo prostym w obsłudze, który daje przy tym wszystkie podstawowe funkcje do wygodnego przeglądania PDF-ów. Dzięki niemu można otwierać je bezpośrednio z dysku lub też z przeglądarki internetowej, jeśli dokumenty znajdują się bezpośrednio na stronie. Adobe Reader pobierzpozwala na przeglądanie dokumentów w takiej samej formie, w jakiej zostały one przygotowane – czcionka, kolorystyka, grafika, wszystkie z nich pozostają takie same. Oprócz przeglądania stron Adobe Readera daje możliwość wypełniania formularzy, wysyłania ich, a także drukowania dokumentów.

W Adobe Reader można wygodnie i szybko dopasować wielkość dokumentu do swoich potrzeb, powiększając go lub pomniejszając. Dostępne jest kopiowanie tekstu, a gdy pragnie się skopiować grafikę lub większe fragmenty dokumentu, wówczas najlepsza jest do tego opcja zrobienia zdjęcia, które pełni funkcję print screena. Najnowsza wersja obsługuje też format Flash, dzięki czemu w dokumencie można oglądać wykonane w tej technologii animacje.

Interfejs użytkownika w Adobe Readerze jest bardzo prosty, intuicyjny, dzięki czemu każdy użytkownik bez problemu będzie mógł poradzić sobie z jego obsługą. Aplikacja jest też szybka w działaniu, ale na słabszych komputerach może pobierać dużo zasobów systemowych.

Adobe Reader jest zatem jednym z tych programów, które warto mieć na swoim komputerze. Dzięki niemu czytanie dokumentów w PDF i inne akcje z nimi związane będą jeszcze łatwiejsze.

Komentarze
Musisz być zalogowany, aby móc dodać komentarz.
Nikt jeszcze nie komentował tego pliku

 
 
Kod:
Ares
Ares
Daemon Tools
Daemon Tools
eMule
eMule
Winamp
Winamp
BearShare
BearShare
Nero
Nero
Avast
Avast
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player
Virtual DJ
Virtual DJ
uTorrent
uTorrent

Liczba plików: 115